  • Mfr # LRX30R640SLPS2/HP
  • Zoro # G211976276
Material
Stainless Steel
Rail Length
640 mm
Base Width (mm)
28 mm
Rail Height
28 mm
Rail Width (mm)
28 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX30R640SLPS2/HP
Rail Length
640 mm
Base Width (mm)
28 mm
Rail Height
28 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm