  • Mfr # 424-V48-WLT-3WZ
  • Zoro # G811756117
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch
Material
White Zeus Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V48-WLT-3WZ
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch