  • Mfr # 485-V48-CBO-3WZ
  • Zoro # G911756055
/ea
See details
Key Features
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch
Material
White Zeus Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
485-V48-CBO-3WZ
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch