  • Mfr # D680-V36-WTO-3CSP
  • Zoro # G422918980
/ea
See details
Key Features
Height
35.93 in
Width
36 in
Depth
23.5 in
Cabinet Finish
Weathered Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
D680-V36-WTO-3CSP
Height
35.93 in
Width
36 in
Depth
23.5 in