  • Mfr # T42RD-B1922-BK-D354
  • Zoro # G8491548
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
42" Dia. (Table Top), 22" Dia. (Base), 3" Dia. (Column)
Height
29" (Cafe Height)
Diameter
42"
Tabletop Material
HPL
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
T42RD-B1922-BK-D354
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
Height
29" (Cafe Height)
Diameter
42"