  • Mfr # KM50TSMDQNR1504
  • Zoro # G3883465
Key Features
F Dimension
1.378 in
Gage Insert
DN..150408/DN..432
Minimum Bore Diameter
2.756 in
Tool Length
1.969 in
[DM] Minimum Bore Diameter
70 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KM50TSMDQNR1504
Country of Origin
United States
Dimensions
F Dimension
1.378 in
Minimum Bore Diameter
2.756 in
Tool Length
1.969 in
[DM] Minimum Bore Diameter
70 mm
[L1] Tool Length
50 mm
[F] F Dimension
1.378 in