  • Mfr # QPR-4601800X
  • Zoro # G7817582
Overall Length
3-1/2 in
Bore Depth
1.80"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QPR-4601800X
Overall Length
3-1/2 in
Bore Depth
1.80"
Neck Dia.
0.3100"
Groove Width
0.1260"
Max. Bore Depth
1.800"
Min. Bore Dia.
0.4600"
Corner Radius
0.008"