  • Mfr # QPR-4601000X
  • Zoro # G8085515
Overall Length
3 in
Cutting Direction
Right Hand
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QPR-4601000X
Overall Length
3 in
Bore Depth
1.00"
Neck Dia.
0.3100"
Max. Bore Depth
1"
Corner Radius
0.008"
Min. Bore Dia.
0.4600"
Groove Width
0.1260"