Mfr # ML3-12MP354939393
Zoro # G800820317
/eaKey Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
Weight
3.20 lbs
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
ML3-12MP354939393
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
3.20 lbs
Amperage
3 AH
Voltage
12 V