  • Mfr # RHUS-10/2-30
  • Zoro # G7654229
Minimum Overload Relay Current Setting
24.5 A
Maximum Overload Relay Current Setting
30 A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RHUS-10/2-30
24.5 A
30 A