  • Mfr # ASE30X30X8SSNK
  • Zoro # G5869658
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Stainless Steel 304
Finish
No. 2B
Width
30 in
Color
Unpainted
Depth
8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ASE30X30X8SSNK
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
30 in
Depth
8 in
Height
30 in
Size
30 in x 30 in x 8 in
Door Thickness
14 ga / 1.98 mm
Body Thickness
14 ga / 1.98 mm