  • Zoro # G912895296
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PHG115
Corner Radius
0.4 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
1121666R2
Zoro #
G912895296
Corner Radius
0.4 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PHG115
Screw Hole Dia
4.4 mm