  • Mfr # HDSC-4860-24-3-PLEX
  • Zoro # G522719845
Overall Width
48 in
Door Handle Type
L-Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-4860-24-3-PLEX
Overall Width
48 in
Overall Height
60 in
Overall Depth
24 in
Details
Color
Light Blue
Door Handle Type
L-Style
Door Type
Plexiglass
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 48in Wide x 60in High x 24in Deep. 3 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..