  • Mfr # WR74-1836CRNP-5
  • Zoro # G016530161
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
700 lb
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
Overall Width
50.25 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1836CRNP-5
Overall Width
50.25 in
Overall Height
74 in
Length
37.875 in