  • Mfr # WR86-2436SG
  • Zoro # G316532728
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Width
24 in
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Depth
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2436SG
Overall Width
24 in
Overall Depth
86 in
Overall Height
36 in