  • Mfr # AD74-1860SG-5
  • Zoro # G016531762
/ea
See details
Key Features
Color
Galvanized
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-1860SG-5
Overall Width
18 in
Overall Depth
74 in
Overall Height
60 in