  • Mfr # WR86-2442SG-5
  • Zoro # G616531889
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
86 in
Overall Height
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2442SG-5
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
42 in
Overall Width
24 in