  • Mfr # WRSAD4-54-2436SS
  • Zoro # G216532712
Overall Depth
54 in
Color
Stainless
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD4-54-2436SS
Overall Depth
54 in
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in