  • Mfr # WRSAD4-63-2160SS
  • Zoro # G716531680
Overall Depth
63 in
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD4-63-2160SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
60 in
Overall Width
21 in