  • Mfr # WRSAD5-63-2472SS
  • Zoro # G716532151
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Stainless Steel
Number of Shelves
5
Overall Depth
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD5-63-2472SS
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in
Overall Height
72 in