  • Mfr # WRS5-54-1872SS
  • Zoro # G216532545
Overall Depth
54 in
Overall Width
18 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-54-1872SS
Overall Depth
54 in
Overall Width
18 in
Overall Height
72 in