  • Mfr # AD86-1242BK
  • Zoro # G616530530
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
42 in
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1242BK
Length
42 in
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in