  • Mfr # WR74-1472GY
  • Zoro # G116529201
/ea
See details
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
14 in
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1472GY
Overall Width
14 in
Overall Height
74 in
Length
72 in