  • Mfr # AD86-1272BK-5
  • Zoro # G316530809
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1272BK-5
Overall Height
86 in
Length
72 in
Overall Width
12 in