  • Mfr # AD54-2148C-5
  • Zoro # G416527204
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2148C-5
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
Length
48 in