  • Mfr # WR54-1830BK-5
  • Zoro # G016527109
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1830BK-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in