  • Mfr # WR54-1248C-5
  • Zoro # G316529308
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Overall Width
12 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1248C-5
Overall Height
54 in
Overall Width
12 in
Length
48 in