  • Mfr # WR54-2130C-5
  • Zoro # G316527823
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Length
30 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR54-2130C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
30 in
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in