  • Mfr # WR54-2142C-5
  • Zoro # G916527568
/ea
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2142C-5
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
Length
42 in