  • Mfr # WR63-2460C-5
  • Zoro # G516530579
/ea
Key Features
Color
Chrome
Overall Width
24 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WR63-2460C-5
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in
Length
60 in