  • Mfr # WR63-1272GY-5
  • Zoro # G116526873
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in
Length
72 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1272GY-5
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in
Length
72 in