  • Mfr # WR74-2430P-5
  • Zoro # G616528414
Load Capacity
600-800 lb
Length
30 in
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Height
74 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2430P-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in