  • Mfr # WR74-2442CRNC
  • Zoro # G316528691
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Overall Height
74 in
Load Capacity
700 lb
Material
Carbon Steel
Overall Width
58.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2442CRNC
Overall Height
74 in
Overall Width
58.5 in
Length
46 in