  • Mfr # WR86-1248S-5
  • Zoro # G316526949
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Color
Stainless
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1248S-5
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Length
48 in