  • Mfr # M2160-69SECP
  • Zoro # G316532933
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
2
Overall Length
60 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
69 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
M2160-69SECP
Overall Length
60 in
Overall Height
69 in
Overall Width
21 in