  • Mfr # TKB48RNDNW44BE
  • Zoro # G715685551
/ea
See details
Width
48 in
Length
48 in
Thickness
1 in
Includes
Hardware
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TKB48RNDNW44BE
Width
48 in
Length
48 in
Thickness
1 in
Size
48" x 48" Round