  • Mfr # MKLP24SO-4B
  • Zoro # G8834506
Polyethylene
Outside Dia.
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
MKLP24SO-4B
Blade Diameter
18 in
Outside Dia.
24 in
Base Dia.
18"
Fits Fan Dia.
24"
For Use With
24 in dia Fans
Description
Misting Ring Kit, Fan Accessory Type Misting Kit, Fits Fan Dia. 24 in, For Use With 24 in dia Fans, Base Dia. 18 in, Material Polyethylene, Black, Includes Misting Ring, Shut Off Valve with Garden Hose Connection