  • Mfr # MKLP30SO-5B
  • Zoro # G8834497
Base Dia.
22"
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
MKLP30SO-5B
Blade Diameter
22 in
Base Dia.
22"
Fits Fan Dia.
30"
For Use With
30 in dia Fans
Description
Misting Ring Kit, Fan Accessory Type Misting Kit, Fits Fan Dia. 30 in, For Use With 30 in dia Fans, Base Dia. 22 in, Material Polyethylene, Black, Includes Misting Ring, Shut Off Valve with Garden Hose Connection