  • Mfr # MKLP20SO-4B
  • Zoro # G8834515
Base Dia.
15"
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
MKLP20SO-4B
Blade Diameter
15 in
Base Dia.
15"
Fits Fan Dia.
20"
For Use With
20 in dia Fans
Description
Misting Ring Kit, Fan Accessory Type Misting Kit, Fits Fan Dia. 20 in, For Use With 20 in dia Fans, Base Dia. 15 in, Material Polyethylene, Black, Includes Misting Ring, Shut Off Valve with Garden Hose Connection