  • Mfr # MKLP42SO-7B
  • Zoro # G8834472
Base Dia.
31"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MKLP42SO-7B
Blade Diameter
31 in
Base Dia.
31"
Outside Dia.
42 in
Fits Fan Dia.
42"
For Use With
42 in dia Fans
Description
Misting Kit, Fan Accessory Type Misting Kit, Fits Fan Dia. 42 in, For Use With 42 in dia Fans, Base Dia. 31 in, Material Polyethylene, Black, Includes Misting Ring, Shut Off Valve with Garden Hose Connection