  • Mfr # OS-NS-D-35--10PK25475
  • Zoro # G609481993
Key Features
Legend
Testing Check-in Form Single Line Left Arrow
Sign Material
Decal
Length
5"
Thickness
0.1"
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
OS-NS-D-35--10PK25475
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
3.5"
Length
5"
Size
5 in X 3.5 in
Thickness
0.1"