  • Mfr # OS-DS-D-35-VS-1117
  • Zoro # G009550336
Legend
Demolition Work In Progress Bilingual
Height
5"
Length
3.5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-DS-D-35-VS-1117
Height
5"
Length
3.5"
Size
5 in x 3.5 in
Thickness
0.1"