  • Mfr # STLHBN1505HKBL
  • Zoro # G904218041
Key Features
Housing Material
Aluminum
Housing Color
Bronze
Length
11"
Height
8.5"
Weight
4.8
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
STLHBN1505HKBL
Width
11"
Length
11"
Height
8.5"
Details
Housing Material
Aluminum
Housing Color
Bronze
Shop By
Hot Buys
Weight
4.8
Description
  • Weatherproof, IP65
  • Long lasting 70000 hours life
  • Easy installation
  • 150W Power