  • Mfr # STLWMG1205WMBR
  • Zoro # G104218049
Width
11.4"
Height
12.2"
Length
20.1"
Watts
120
Fixture Housing Color
Bronze
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
STLWMG1205WMBR
Width
11.4"
Height
12.2"
Length
20.1"
Details
Watts
120
Fixture Housing Color
Bronze
Housing Material
Hot Buys
Weight
20
Description
  • Weatherproof, IP67
  • Long lasting 70000 hours life
  • Easy installation
  • 120W Power