  • Mfr # TNMG332ESE-T1500A
  • Zoro # G6313146
Insert Size
332
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TNMG332ESE-T1500A
Insert Size
332
Corner Radius
0.0312 in
Mounting Hole Dia.
0.150"
Insert Thickness
0.1875"
Nose Radius
0.0313"
Through Hole Inside Dia.
0.15 in
Thickness
0.1875 in