  • Zoro # G9226156
/ea
Key Features
Insert Shape
Triangle
Insert Style
TNGA
Inscribed Circle
3/8 in
Insert Size
331
Chip-Breaker
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G9226156
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Insert Size
331
Corner Radius
0.0156 in
Mounting Hole Dia.
0.150"
Insert Thickness
0.188"
Nose Radius
0.015"
Thickness
0.1875 in