  • Mfr # MTJNR2525M22
  • Zoro # G2948604
Overall Length
150.00mm
Insert Cutting Edge Length
22.00mm
Shank Width
25.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MTJNR2525M22
Overall Length
150.00mm
Insert Cutting Edge Length
22.00mm
Shank Width
25.00mm
Shank Height
25.00mm
ISO Number
MTJNR2525M22
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, MTJN, Overall Length 150.00mm