  • Mfr # PDJNR2020K15
  • Zoro # G2958194
Overall Length
125.00mm
ISO Number
PDJNR2020K15
Shank Height
20.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PDJNR2020K15
Overall Length
125.00mm
Shank Height
20.00mm
Insert Cutting Edge Length
15.00mm
Shank Width
20.00mm
ISO Number
PDJNR2020K15
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, PDJN, Overall Length 125.00mm