  • Mfr # PSBNL2525M15
  • Zoro # G2956697
Overall Length
150.00mm
Insert Cutting Edge Length
15.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PSBNL2525M15
Overall Length
150.00mm
Insert Cutting Edge Length
15.00mm
Shank Width
25.00mm
Shank Height
25.00mm
ISO Number
PSBNL2525M15
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, PSBN, Overall Length 150.00mm