  • Mfr # DDJNR2020X11-P
  • Zoro # G2901467
Overall Length
125.00mm
Shank Width
20.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DDJNR2020X11-P
Overall Length
125.00mm
Shank Width
20.00mm
Insert Cutting Edge Length
11.00mm
Shank Height
20.00mm
ISO Number
DDJNR2020X11-P
Top and Hole Clamping
Coolant Fed
Coolant Through
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, DDJN, Overall Length 125.00mm